про нас

chimicron semiconductor co., ltd

chimicron semiconductor co., ltd є спеціалістом з досліджень і розробок в області світлодіодних драйверів, керування живленням змінного та постійного струму, низько- та середньої напруги MOSFET зі штаб-квартирою в Шеньчжені, Китай. У нас є професійна команда техніків з науково-дослідницької роботи та провідні світові технології з офісом/партнерами з продажу в материковому Китаї, Гонконгу та Канаді.

Маючи наші власні переваги передових технологій у розробці кристалів для чіпів та декоративно-прикладного мистецтва, chimicron тісно співпрацює з провідною фабрикою з упаковки та тестування чіпів, а також суворо контролює якість продукції, щоб забезпечити наші стабільні постачання та безперервну якість продукції. наш продукт має видатну функціональність і надійність, диверсифікацію та задовільне післяпродажне обслуговування. його застосування схиляється до середнього та високого класу. ми приділяємо велику увагу розбудові та репутації нашого бренду!

Наші частини мають широке застосування в таких сферах споживання, як драйвер живлення світлодіодного освітлення, основна плата РК-телевізора, середина, мобільний телефон, телеприставка, GPS, POS-термінал, портативний блок живлення тощо.

Беручи до уваги філософію роботи: якість насамперед, пріоритет клієнтів, весь персонал chimicron крок за кроком удосконалює наш стандарт обслуговування та задоволеність клієнтів за допомогою інноваційних технологій, щоб зробити ваше рішення продукту кращим!

фотографії компанії

офіс продажів

команда продажів

команда продажів (2)

куточок складу

Top