Заява про конфіденційність

1. використання вмісту сайту

хімікрон

веб-сайт залишає за собою право інтерпретувати вміст цього сайту та вміст цього сайту лише для вашого особистого використання. Вміст, що міститься в авторських правах та інших повідомленнях про власність, ви повинні поважати, і копія повинна бути збережена. Якщо вміст сайту без правильного твердження не означає, що сайт не має прав, і не означає, що сайт не претендує на права, і ви повинні поважати принцип добросовісності та законні інтереси вмісту для законного використання. Ви в жодному разі не можете змінювати, копіювати, публічно демонструвати, публікувати чи розповсюджувати такі матеріали або іншим чином використовувати їх у будь-яких публічних або комерційних цілях. забороняти будь-які з цих матеріалів для будь-якого іншого веб-сайту чи інших друкованих засобів масової інформації чи мережевого комп’ютерного середовища. вміст сайту та редагувати форму юридичний захист законом про авторське право, будь-яке несанкціоноване використання може становити авторське право, торгову марку та інші законні права. Якщо ви не приймаєте або порушуєте ці умови, ваш дозвіл на використання сайту буде e автоматично припиняється, і ви повинні негайно знищити всі завантажені чи друковані матеріали.

 

2. веб-сайт поширення інформації

доступність вмісту на цьому сайті без будь-якої форми гарантії, не гарантує абсолютну точність і повноту. Сайт у продуктах, технологіях, програмах, ціна та розміщення можуть бути змінені без попередження. термін дії вмісту сайту, можливо, закінчився, chimicron не бере на себе зобов’язань оновлювати їх. Випуск інформації з функцією потужності може бути у вашій місцевості все ще не можете отримати продукт, процес або послугу, ви можете звернутися до ділових контактів і дистриб’ютора chimicron.

 

3.подання користувачів

на додаток до положень про конфіденційність, крім тих, ви надсилаєте або публікуєте будь-який матеріал на сайті, або контактна інформація (надалі разом іменована як інформація) буде вважатися неконфіденційною та невласницькою. Використання вами цього сайту не повинно порушувати закони, нормативні акти та суспільну мораль, не надсилати або не надсилати будь-які незаконні, погрозливі, наклепницькі, наклепницькі, непристойні, порнографічні чи інші незаконні матеріали. Якщо люди мають інформаційний вміст та впливають, є докази попередження чи заперечення щодо цього сайту не соромтеся видаляти повідомлення або необмежено призупиняти інформацію веб-браузером, без попередньої згоди, без зобов’язань розміщувати повідомлення, ситуація серйозна, цей сайт можна видалити з користувача.

 

4.користувачі обмінюються контентом

chimicron готовий відстежувати або перевіряти користувачів, щоб надсилати чи публікувати повідомлення чи спілкуватися виключно один з одним інформацію в будь-якій сфері відповідальності, включаючи, але не обмежуючись, кімнати чату, форуми chimicron чи інші форуми користувачів, а також будь-який обмін контентом.chimicron ,за зміст будь-якого такого обміну, не несе жодної відповідальності, незалежно від того, чи спричиняють вони наклеп, конфіденційність, непристойність чи інші проблеми. chimicron зберігається, коли буде виявлено, що видалення розглядається як образливе, наклепницьке, непристойне чи іншим чином неприйнятне право на вміст до інформації.

 

5.сайт для завантаження програмного забезпечення для використання

якщо ви завантажуєте програмне забезпечення з використанням програмного забезпечення, щоб відповідати умовам ліцензійної угоди на програмне забезпечення, додайте всі умови ліцензії на програмне забезпечення. Коли ви прочитаєте та приймете ліцензійну угоду на програмне забезпечення, перш ніж положення можуть не завантажувати або встановлювати програмне забезпечення.

 

6.посилання на сторонні веб-сайти

посилання на сайти на сторонні веб-сайти лише для зручності для вас. Якщо ви використовуєте ці посилання, ви залишите сайт. chimicron не перевіряв жодних сторонніх сайтів, ці сайти та їх вміст не контролюють без відповідальності. Якщо ви вирішите отримати доступ до будь-яких посилань на сторонні сайти, їх можливі наслідки та ризики, які ви несете на собі.

 

7.обмеження відповідальності

chimicron та його постачальники чи третя сторона не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись, втрачену вигоду, втрату даних або перерву в діяльності, спричинені пошкодженням), чи є така шкода пов'язаною з використанням, чи не можна використовувати веб-сайт, та посилання сайту на будь-який веб-сайт або будь-яка інформація, що міститься на таких сайтах, викликані, і незалежно від того, чи є у них цей договір, делікт або будь-яка інша юридична підстава наперед, і це було, така шкода може виникнути. Якщо ви використовуєте цей сайт в результаті інформацію або дані, необхідні для обслуговування, ремонту або виправлення обладнання, ви повинні знати, що всі витрати, пов'язані з цим, повинні нести самі.

chimicron, у разі наступних ситуацій не несе відповідальності:

передача інформації постачальником мережевих послуг (хімікроном та його уповноваженою особою), крім ініційованого; передача, маршрутизація, підключення та зберігання інформації забезпечується необхідним автоматичним технічним процесом, вибором постачальника послуг інформаційної мережі; крім інших вимоги автоматичної відповіді, постачальник мережевих послуг не вибирає цих постачальників і одержувачів інформації; системи постачальників мережевих послуг або мережевого посередника або тимчасове зберігання інформації копію форми, за звичайних обставин не особа, крім призначеного одержувача, отримала зарезервований час, не довше, ніж призначений одержувач надати доступ до передачі інформації, маршрутизації або шляхом підключення в розумний час;через систему або мережу передачу інформаційного вмісту неушкодженим.

 

8.загальні принципи

chimicron може змінити ці умови в будь-який час. вам слід відвідати цю сторінку, щоб зрозуміти поточні умови, оскільки ці умови тісно пов’язані з вами. Певні положення цих умов можуть бути на деяких сторінках чітко визначеними юридичними повідомленнями або заміненими умовами.

Top